Veho täisteenusrent on suunatud ettevõttele, et võimaldada ettevõtjal keskenduda põhitegevusle ja usaldada kõik sõiduki või autopargiga seonduva Veho Eestile. Veho Eesti on enam kui 20-aastase kogemusega auto müügi- ja teenindusettevõte. Kuna Veho Eesti on Citroëni ametlik esindaja Eestis, siis saame pakkuda soodsaimatel tingimustel just parima lahenduse, mis sobib Teie ettevõttele. Täisteenusrent kindlustab usaldusväärse professionaalse partneri teie ettevõttele – 24 h autoabi teenus ja asjatundlik müügi- ja teeninduspersonal on selle garantiiks.

Täisteenusrenti on võimalik valida sõidukeid kogu Citroëni mudelivalikust >
Kindlasti tasub vaadata autosid sooduspakkumiste alt.
Lisaks saab Veho Rendi kaudu valida täisteenusrendiks auto Honda
mudelivalikust.Tutvu autodega >

NB! sooduspakkumiste all on arvestatud näitlikud liisingu kuumaksed. Täisteenusrendi kuumakse arvestatakse vastavalt pakkumisele.

Veho Eesti on valmis koostööläbirääkimisteks, et vaadata üle kogu ettevõtte autopark. Kuna Veho on ka üks suuremaid kasutatud autode müüjaid Eestis, siis saab vajadusel müüki anda ettevõtte autopargis ebaotstarbekad või vahetust vajavad sõidukid ning leida nende asemel täisteenusrendi abil firma jaoks parimad lahendused.

Täisteenusrendi pakkumised ja info:
Keijo Borikov
keijo.borikov[at]veho.ee
617 7990 või 506 1643 

< TAGASI