Lahtiolekuajad pühade ajal

15.12.17

Lahtiolekuajad pühade ajal:

23. - 26. detsember 
Oleme suletud

30.-31. detsember
Oleme suletud 

1. jaanuar 
Oleme suletud

Veho Eesti AS soovib kõigile häid jõule ja rõõmsat aastavahetust!

Uus C3 Aircross võitis Autobest 2018 auhinna

14.12.17

Parima auto valimisel ühena kuuest kandidaadist finaali jõudnud C3 Aircross võitis maineka Autobest "BEST Buy Car of Europe" auhinna.

Autobest on alates aasta auto auhinda välja andnud 2001. a alates. 31 Euroopa riigi 31 ajakirjaniku osalemisel läbiviidav konkurss võrdleb kandidaate 13 kriteeriumi alusel, nende seas hinna eest saadav väärtus, disain, mugavus, tehnoloogilisus ning isegi hooldusvõrgule ligipääsetavus ning varuosade kättesaadavus.

Sammudes oma ammuse eelkäija ning 2003. a sama auhinna võitnud C3-e jälgedes, jäi uus C3 Aircross žüriile silma oma unikaalse, jõulise ning värske välimuse poolest. Järjekorras 17. Autobest aasta auto auhinna võitnud C3 Aircross rääkisid veel hulganisti juhiabisid, erakordne ruumikus ning suurepärane hinna-kvaliteedi suhe.

Uus C3 Aircross on üheks osaks Citroëni strateegiast siseneda SUV-de turule. Alates esitlusest tänavuse aasta oktoobris on seda eeltellitud 30 000 eksemplari. Kliendid langetavad oma valiku peamiselt C3 Aircrossi praktilise, valgusküllase ja äärmiselt modulaarse interjööre tõttu. Auto ulatuslikud personaliseerimisvõimalused lubavad valida 90 välisilmse ning 5 sisemuse seast täpselt endale sobiva kombinatsiooni.

Uue Citroëni sõidumugavust hindas žürii ideaalselt sobivaks nii linnasõiduks kui pikkade vahemaade läbimiseks maanteel. Kombineerides uue C3 Aircrossi aga Grip Control® juhiabisüsteemiga, on sellega võimalik ette võtta koguni kerge seiklus maastikul. C3 Aircrossi turvalisust ning ohutust väljendavad üheaegselt nii 12 juhiabisüsteemi kui 5 tärnine tulemus EuroNCAP ohutustestil.

"On rõõm tervitada Citroëni CEO-d Linda Jacksonit ja tema meeskonda Autobest 2018 auhinna võitmise puhul. C3 Aircross pistis rinda erakordselt teravas konkurentsis ning väljus võitjana. Esmakordselt võitis selle auhinna SUV, mis näitab omakorda žürii veendumust, et just C3 Aircross on õige auto tulevikutrende silmas pidades," sõnas žürii esimees Ilia Seliktar vahetult pärast võitja selgumist.

Autobest

Civic Type R võitis BBC TopGeari ajakirja aasta auto tiitli

01.12.17
  • Honda Civic Type R tegi auhindadega kübaratriki.
  • Civic Type R võitis ka aasta kuumpära auhinna ja rahvusvahelise toimetajate aasta auto auhinna.
  • Tegemist on globaalse võiduga, sest žüriisse kuulusid rahvusvaheliste väljaannete toimetajad.

Honda Civic Type R võitis mitu ihaldatud auhinda aasta auto valmistel, mida annab välja BBC TopGeari ajakiri, tehes seega auhindadega kübaratriki. Kõigepealt sai sõiduk aasta kuumpära auhinna ja rahvusvahelise toimetajate aasta auto auhinna ning seejärel üldauhinna, aasta auto tiitli.

BBC TopGeari ajakirja auhindade jagamine on iga-aastane aasta kõige paremate autode tähistamine. Maailma suurima igakuise autoajakirja auhinnad said sel aastal globaalsed mõõtmed, sest oma eelistatud aasta auto poolt hääletasid kõigi 22 rahvusvahelise väljaande toimetajad.

2017-12 typer 450x288

Loe rohkem Honda lehelt!

 

Honda Civic valiti Eesti aasta auto 2018 kuue finalisti sekka!

06.10.17

Eesti autojakirjanikud valivad Eesti aasta auto tänavu juba 18. korda. Kes võtab tiitli üle lõppeva aasta laureaadilt Opel Astralt, selgub novembri lõpuks.

Eesti aasta auto 2018 selgub konkurentsis BMW 5. seeria, Honda Civicu, Opel Insignia, Škoda Kodiaqi, Toyota C-HR-i ja Volvo XC60 vahel. Neist neljal – Opelil, Hondal, Škodal ja BMW-l – on kõigil varasemast vähemalt üks Eesti aasta auto tiitel „kapis“, Volvo ja Toyota püüvad oma esimest esikohta.

Honda on EAA finaalis 9. korda, 2004. aastal tuli Jazz esikohale. Seekordne finalist Honda Civic oli 2007. aastal nn rahvaauto ja EAA „hõbe“ Škoda Roomsteri järel, 2002. aastal tuli aga EAA-l 5. koht.

Eesti aasta auto konkursi algatas 2000. aasta lõpus ajakiri Tehnikamaailm, kelle eestvedamisel see ettevõtmine tänaseni aset leiab. Eesti aasta auto valib autojakirjanikest koosnev žürii, mis tänavu on 19-liikmeline ning esindatud on nii kirjutav kui elektrooniline meedia.

Eesti aasta auto 2018 selgub novembri lõpuks.

Honda esitles Frankfurdi autonäitusel elektrilist ideeautot Urban EV

13.09.17
  • Üleilmsel autonäitusel tutvustati Honda täiselektrilist ideeautot.
  • Moodne salong sisaldab täies ulatuses armatuurlaua panoraamekraani.
  • Ideeauto määrab 2019. aastaks plaanitud Honda tootmismudeli suuna.

Honda esitles 2017. aasta Frankfurdi autonäitusel uut elektriautot Urban EV. Ideeauto on ehitatud täielikult uuele platvormile ning see määrab tehnoloogia ja disaini suuna, mida saab näha Honda tulevasel elektrilisel tootmismudelil.
Ideeautot tutvustas oma pressikonverentsi kõne ajal ametlikult Honda Motor Co. president ja tegevjuht Takahiro Hachigo. „Tegemist pole lihtsalt nägemusega kaugest tulevikust – auto tootmismudel jõuab Euroopasse 2019. aastal,” ütles Hachigo, kinnitades, et ideeauto jõuab turule kahe aasta pärast.

2017-09 urbanev 425 2017-09 urbanev x319


Loe rohkem Honda lehelt!