Rocca esinduse keretööde osakond on 19.-21. novembril suletud

15.11.18

Rocca esinduse keretööde osakond on 19.-21. novembril suletud. Keretööde küsimustes palume pöörduda Laagri keskusesse aadressil Jälgimäe tee 1, Tänassilma.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.

Honda avalikustas uue HR-V andmed

01.11.18

Honda avaldas oma seni kõige moodsama HR-V, mis on varasemast veelgi stiilsem ja varustatud tipptasemel tehnoloogiaga.

• Honda väikekompaktlinnamaasturi välimuse uuendused annavad sõidukile elegantse uue ilme
• Kõrgema hinnaklassi kangas ja uue kujuga istmed suurendavad kvaliteeti ning mugavust
• Turule toomisel on sõiduk saadaval võimsa ja tõhusa 1,5-liitrise i-VTEC bensiinimootoriga
• Tarned klientidele algavad novembris
• 2019. aastal lisanduvad valikusse sportlik 1,5-liitrine VTEC TURBO ja tõhus 1,6-liitrine i-DTEC diiselmootor

Pikemalt saab lugeda Honda lehelt.

2018-11 hr-v front11 2018-11 hr-v press

Uus Berlingo ja C4 Cactus on Autobest 2019 finalistid

23.10.18

Autobesti žürii valis 20 kandidaadi seast välja 6 finalisti, mille hulgast leiab koguni kaks Citroëni - uue Berlingo ja C4 Cactuse. Auhinna 18 aastase ajaloo juures on see üldse esimene kord, kui mõni tootja pääseb lõppfinaali kahe mudeliga. Autobest 2019 "Best Buy Car of Europe" selgub tänavu 15. detsembril.

Citroën jaoks on uus Berlingo oluline verstapost, olles brändi enimmüüdud mudel 17 riigis, sh Eestis. Kogu maailmas jääb see alla üksnes uuele C3-le. Alates 1996. a on toodetud kokku enam kui 1,5 mln Berlingot ning ootused uuele mudelile ei erine mingil moel Citroën traditsiooniliselt lubadusest pakkuda kliendile ideaalset vabaaja peresõidukit.

Uus C4 Cactus on aga auto kui ei ükski teine, mida tänaval kohata võib. Ning mitte ainult välimus pole see, mis C4 Cactuse juures meeli köidab - uus luukpära pakub tänu Progressive Hydraulic Cushions™ (PHC) vedrustusele ja Advanced Comfort istmetele antud autoklassis seninägematut sõidumugavust.

Mõlemad Citroënid on varustatud parima moodsa tehnoloogia ning jõuallikatega, mis omakorda aitavad hoolitseda sõitjate turvalisuse, mugavuse ning säästlikkuse eest.

Autobest žürii koosneb 31 Euroopa riigi 31 autoajakirjanikust ning finalistid selgitatakse välja 13 kriteeriumi alusel. Ehkki autosid hinnatakse peamiselt nende hinna, disaini, mugavuse ning tehnoloogilisuse aspektist, ei jäeta tähelepanuta ka näiteks hooldustega kaasnevaid kulusid. Autobest 2019 "Best Buy Car of Europe" lõppfinaal toimub 15. detsembril ning mõlemal Citroënil on olemas kõik eeldused üldvõidu võtmiseks.

Olgu märgitud, et 2018. aastal võitis nimetatud maineka auhinna Citroën C3 Aircross.

berlingo uudis c3 uudis

Honda Hybrid viib uue CR-V rafineerituse ja tõhususe uuele tasemele

17.10.18
  • Esimest korda on Honda linnamaastur Euroopas saadaval hübriidtehnoloogiaga
  • Honda Hybrid süsteem kasutab nutikat i-MMD (Intelligent Multi-Mode Drive) tehnoloogiat, et vahetada energiaallikaid sujuvalt
  • Süsteem kombineerib elektrimootori, generaatori ja ülitõhusa 2,0-liitrise i-VTEC Atkinsoni tsükliga bensiinimootori
  • Jõuseadme loomisel on valitud elegantne ja uuenduslik meetod, mis kõrvaldab vajaduse tavapärase mehaanilise ülekande järele

Uus CR-V on saadaval täiustatud hübriidjõuseadmega, mis on Honda linnamaasturite seas Euroopas esmakordne. Honda Hybrid süsteemi juurde kuulub nutikas i-MMD (Intelligent Multi-Mode Drive) tehnoloogia, mis koosneb elektrimootorist, generaatorist, Atkinsoni tsükliga bensiinimootorist ja uuenduslikust otsekäigukastist, mis suurendab tõhusust ja rafineeritust.

Rohkem infot leiate Honda lehelt!

hybrid veholehele

Uus CR-V on juba kohal!

05.10.18

Täiesti uus CR-V on nüüd meie Paldiski mnt 100 salongis kohal. Tulge uue mudeliga tutvuma ja proovige ka selle sõiduomadusi!
Rohkem infot: https://honda.veho.ee/mudelid/cr-v

uus crv veho