Laagri esinduse lahtiolekuajad suvel

06.07.18

Head kliendid!

Meie Laagri esindus on alates 7. juulist kuni 31. augustini laupäeviti suletud.

Tallinnas on suvel laupäeviti avatud 10:00-15:00 Veho Rocca esindus, aadressil Paldiski mnt 100.

Kohtumiseni!

Honda varustab Red Bull Racingut F1 mootoritega

05.07.18

TOKYO, Jaapan, 19. juuni 2018. Honda ja Red Bull Group sõlmisid lepingu, mille kohaselt Honda alustab partnerlust Red Bull Racinguga, et varustada seda mootoritega kahe aasta jooksul alates 2019. aasta FIA vormel 1* maailmameistrivõistlustest. See lisandus praegusele kokkuleppele meeskonnaga Red Bull Scuderia Toro Rosso. Kaks Red Bulli meeskonda kasutavad Honda identsete tehniliste andmetega mootoreid.

2018-07 redbullracing small

Loe rohkem Honda lehelt!


Liikluskorralduse muudatus ja kuidas meile sõita

21.06.18

Alates tänasest, 21.06, on suletud Jälgimäe tee ristmik vasak- ja tagasipöördeks.

Ligipääs Vehole on läbi Topi liiklussõlme Laagri Maksimarketi juures, pealesõiduga vahetult enne silda.

VEHO juhis

Laagri kiirteeninduse lahtiolekuajad sel suvel

31.05.18

Laagri kiirteenindus on alates 04. juunist kuni 31. augustini avatud järgmiselt:

E-R 8:30-17:00
L, P suletud

Type R Challenge 2018 on alanud! Honda püstitas Civic Type R-iga Magny-Cours GP ringrajal uue ringiaja rekordi

14.05.18
  • Uus rekord, mis saavutati Magny-Cours GP ringrajal esiveolise autoga, on 2 minutit ja 1,51 sekundit.
  • WTCR-i võidusõitja Esteban Guerrieri püstitas ringiaja rekordi seeriatootmises autoga, millel olid all tavalised maanteerehvid.
  • Rekord tugevdab veelgi Civic Type R-i kui oma klassi etaloni mainet.
  • Type R Challenge 2018 eesmärk on purustada Euroopas viie maailmakuulsa ringraja rekordid.

Pärast Honda Civicu „Type R Challenge 2018“ auto esitlemist Genfi autonäitusel püstitati selle tippklassi luukpäraga Prantsusmaal asuval Magny-Cours GP ringrajal seeriatootmises olevate esiveoliste autode uus rekord: 2 minutit ja 1,51 sekundit. Type R-i roolis oli WTCR-i võidusõitja Esteban Guerrieri, kes osaleb FIA 2018. aasta turismiautode maailma-karikasarjas WTCR Münnich Motorsporti meeskonna koosseisus Honda Civic TCR-iga.

4,4 kilomeetrisel Magny-Cours GP ringrajal leidub nii järske pöördeid ja laugeid kurve kui ka pikki sirgeid. Civic Type R-i optimeeritud kaheliitrisel VTEC TURBO mootoril on 320 hobujõudu ja selle pöördemoment on 400 Nm ning tänu selle jõulisusele suutis Guerrieri rajast viimast võtta. See auto sobib Magny-Cours GP ringrajale kui valatult tänu täiuslikele aerodünaamilistele omadustele ning oma klassi parimale tuuletakistuse ja tõstejõu suhtele. Civic Type R-i +R-režiimil tagab kohanduv amortisaatorisüsteem jäigema ja kindlama sõidu ning parema juhitavuse, mis on eriti tähtis keerulistes oludes.Primary 2 - Type-R-Challenge-Action

Esteban Guerrieri sõnas ringiaja rekordit kommenteerides: „Parim asi Type R-i juures on see, et see annab täieliku kindlustunde. See auto on väga tundlik ja reageerib erksalt. Type R-ist räägitakse sageli kui tipptasemel sportluukpärast ning me tõestasime täna, et seda see tõepoolest ongi. Type R avardab jätkuvalt meie arusaama sellest, milleks üks esiveoga auto suuteline on.“Tõstes esile Type R-i paindlikkust nii sõidu- kui võidusõiduautona, lisas Guerrieri: „Kogu ilu seisneb selles, et võid võidusõidurajal kasutada +R-režiimi, aga minna kojusõiduks üle hoopis mugavale tavarežiimile.

Saavutatud tippmark on esimene kordaminek ettevõtmises Type R Challenge 2018, mille raames püüavad Honda parimad võidusõitjad purustada tehaseseadetega Honda Civic Type R-iga rekordeid, mis on saavutatud seeriatootmises olevate esiveoliste autodega mitmel Euroopa kuulsamal võidusõidurajal.

2016. aastal toimunud sarnase ürituse käigus suutis Honda püstitada eelmise põlvkonna Civic Type R-iga uued ringiaja rekordid Estorili, Hungaroringi, Silverstone'i ja Spa-Francorchampsi võidusõidurajal. Honda on seadnud eesmärgi jõuda 2018. aasta ettevõtmisel lisaks Magny-Coursil saavutatud tippmargile uute rekordtulemusteni ka eelmainitud neljal ringrajal.

Rekordite purustamise katsetes Type R Challenge 2018 osalevad veel endine vormel 1 maailmameister ja praegune NSX Super GT võidusõitja Jenson Button (Ühendkuningriik), WTCR-i võidusõitja Tiago Monteiro (Portugal), NSX Super GT tippsõitja Bertrand Baguette (Belgia) ja BTCC legend Matt Neal (Ühendkuningriik).

Magny-Coursi ringrajal saavutatud tippmark on juba teine ringiaja rekord, milleni on jõutud uue Honda Civic Type R-iga. Nimelt läbiti just Type R-iga 2017. aasta aprillis Nürburgring Nordschleife rada seeriatootmises olevatest esiveolistest autodest läbi aegade kiireima ringiajaga 7 minutit ja 43,8 sekundit.

Uus Honda Civic Type R on jäänud truuks Honda tipptasemel luukpärade pärandile, olles omas klassis kõige parema kiirendusega ja kõige kiirem. See kuulsat punast H-tähte kandev uhiuus auto valmis 10. põlvkonna Civicu arenduskava raames, mis on Honda ajaloo suurim, ning on loodud pakkuma nauditavat sõiduelamust sportluukpärade turusegmendis – seda nii maanteel kui ka võidusõidurajal.