Citroëni ametlik esindaja Eestis Veho Eesti AS sõlmis 2014. aasta septembris lepingu Silberauto AS-iga, mille kohaselt müüb Silberauto Eesti alates 22. septembrist Lääne-Virumaal Citroëni sõiduautosid ning tarbesõidukeid ja pakub neile volitatud teenindust.

„Mul on väga hea meel, et Silberauto  Eesti Rakvere esinduse mudelivalik laieneb," ütles Silberauto Eesti idaregiooni juht Randel Lipp.
„Nüüdsest saame Lääne-Virumaal pakkuda senisest veelgi laiemat mudelivalikut ning vastu tulla veel suurema hulga klientide soovidele. Citroëni klientidele tähendab see omakorda, et neil on oma lemmikmarki sõidukitega Lääne-Virumaal võimalik tutvuda senisest suuremal müügipinnal."
Lipu sõnul usub ta Citroëni sõidukite edusse Lääne-Virumaal, rõhutades eelkõige seda marki tarbesõidukite valikut ning perspektiivikust.

Citroëni tarbesõidukite valikusse kuuluvad nii väikekaubiku kui mahtuniversaalina saada olev Berlingo, keskmise suurusega tarbesõiduk Jumpy ning suur kaubik Jumper.
Sõiduautode valik ulatub väikeautodest maasturite ning täismõõdus sedaanideni. Citroeni viimaste uudiste hulka kuulub ka ülioriginaalse väljanägemisega C4 Cactus.
22. kuni 26. septembrini leiab Silberauto Eesti Rakvere esinduses aset Citroëni proovisõidunädal – kohal on lai valik Citroëni sõiduautosid ning tarbesõidukeid. Seejuures on paljud sõidukid saadaval eriti soodsate avamishindadega.
Uus esindus asub aadressil Haljala tee 1, Tõrremäe, Rakvere vald.

Vaata uue esinduse kontakte siit! 

2014-09 rakvere keskus