Veho Eesti on tegutsenud Tallinnas Kadaka tee salongis alates 1996. aastast. Paraku on linnaosa teedevõrgustiku areng jäänud kasvavale liikluskoormusele jalgu. See fakt on oluliselt raskendanud klientide mugavat ligipääsu autoesindusele. Lisaks ilmnesid tänavu eriti teravalt probleemid meedias negatiivset tuntust kogunud kinnisvarahaldajaga. Need olid peamised faktorid, mis mõjutasid Veho Eesti AS juhtkonda otsima uusi lahendusi.
2010. aasta varasuvel sai uue esinduse Veho Eesti Honda divisjon. Tallinna ühel tuiksoonel, Paldiski maanteel, loomaaia vastas asuv keskus on saanud klientidelt väga hea vastuvõtu.
Citroëni Tallinna Kadaka tee salong kolib aastavahetusel aga avarasse esindusse, mis asub Pärnu mnt 503. Kui vanas keskuses oli autosalong oma erinevate üksustega sobitatud olemasoleva ehitise ruumidesse, siis uus keskus on ehitatud eriotstarbeliselt autoesindusena.
2006. aastal alustas uues keskuses tööd esimesena valminud hoolduskeskus. Kogu investeeringu suuruseks, mis hõlmas krunti, kahes etapis ehitust ja sisustust kujunes 121 miljonit krooni. Netopinda on esinduses 3800 ruutmeetrit.
Uus keskus Tallinna külje all Tänassilmas on Eestis üks suuremaid. Kaasaegses autoesinduses on uudne värvikambrite ja ventilatsioonilahendus, mis võimaldab maalri- ja plekksepatööde osas tippkvaliteeti. Esindus on perspektiivselt arvestatud tööde kasvava mahuga, mistõttu uudne töökoja ringsüsteem muudab teenindust vajavate autode liikumise mugavaks ja loogiliseks nii kliendile kui ka keskuse töötajatele.
Citroëni esindusena on keskuses kahetasandiline müügisalong, kus kliendil on lihtne teha tutvust brändi mudelivalikuga või oodata mugavalt teeninduses olevat autot. Uuenenud Citroëni identiteet on vahetult näha muutunud visuaalis alates logost, kuid muutunud ei ole ainult välisilme. Uus ideoloogia kehtestab kõrgemad standardid ja reeglid ka kõigis ettevõtte protsessides lähtuvalt kliendist.

Alates 1. jaanuarist 2011 on Citroëni müügi- ja esindusorganisatsioon täies mahus kolinud aadressile: Pärnu mnt 503, Tänassilma, 76401 Harjumaa.