2011-09_c4_aircrossAasta tagasi esitleti maailmas uut Citroën C4, mudelit, mille populaarsust näitab müüginumber: enam kui 100 000 autot. Nüüd esitleb Citroën uut mudelit: Citroën C4 Aircross. See auto, milles on kombineeritud stiil ja innovaatiline tehnoloogia, on ideaalne moodsa aktiivse elustiiliga inimesele. Uus mudel on sõltuvalt mootorist saadaval nii 2- kui ka 4-rattaveolisena. Citroën C4 Aircross jõuab seeriatootmisesse 2012. aasta esimesel poolel ja on omas segmendis madala CO2 näitaja poolest kindlasti ka üks liidritest.

Kompaktsete mõõtudega (pikkus 4,34 m, laius 1,80 m ja kõrgus 1,63 m) Citroën C4 Aircross on hea manööverdusvõimega (pöörderaadius 10,6 m) ja sobitub nii ideaalselt linnaliiklusesse. Mugav 5-kohaline auto on avara salongiga ja tõeliselt suur: 442-liitrine pagasiruum võimaldab rahuldada moodsa elustiiliga kaasnevaid vajadusi.
Uue mudeli sõidumugavuse tagab klassikaline Citroëni vedrustus, pakkudes ideaalset kompromissi mugavuse ja turvalise juhitavuse vahel.

Tõstetud juhikoht ja suur panoraamesiklaas tagavad ideaalse nähtavuse ning loovad sõitjateruumis helge valge meeleolu. Õhtuti-öösiti, kui juba hämardub, loovad meeleolu panoraamkatusesse sobitatud LED-lambid.

Uus mudel on disainitud nii, et muuta auto juhile lihtsalt käsitletavaks ja mugavaks. Varustuses on "käed-vaba" telefonisüsteem, puutetundliku ekraaniga GPS-seade, audiovarustusega ühendatud USB- ja Bluetooth-liidesed.

Uus mudel jõuab ka Eestisse 2012. aastal.