Ideaalne partner Sinu äris, olgu selleks haljastus või munitsipaalteenused, transport või ehitus. Canteri peamisteks eeliseks on suur kandevõime ning väike pöörderaadius, keskkonna- ning kütusesäästlikkus.

Üks Canter, lõputult võimalusi. Fuso Canteri poolt pakutavad võimalused on muljetavaldavalt laialdased, samal ajal lihtsad ning mõistlikud. Täismass 3,5 kuni 8,55 tonni, lisaks tavapärastele nelikveolised ja hübriidversioonid; saadaval nii raamautona kui tehases paigaldatud madel- või kallurkastiga. Saadaval on kolm kabiinitüüpi ning kuus teljevahet.

Rahakoti- ja keskkonnasõbralikkus. ECOFFICIENCY pakett vähendab Canteri kütusekulu eelmise mudeliga võrreldes kuni 9 protsenti. Lisaks on hübriidajamiga Canter Eco Hybrid esimene hübriidveok, mis end tõeliselt ära tasub. Just innovatsioon aitab Fuso Canteril tagada igapäevase kütusesäästu.
Progressiivne mõtlemine. Daimleri ettevõtted ning FUSO kaubamärk ühendasid 2004. aastal oma jõud veokitööstuse arendamise nimel. Pikas perspektiivis on veokitootja oma sihiks seadnud emissioonivabad transpordilahendused - praegu on olulisel kohal nii sõidukiomaniku ressursside kui loodusressursside säästmine.

Daimler alustab Euroopas FUSO eCanteri tootmist – tegemist on maailma esimese seeriaviisiliselt toodetava elektrilise kergveokiga

28. juuli 2017
  • Fuso tähistas eCanteri väikeseeriatootmise alustamist Tramagali tehases Portugalis
  • Esimesed sõidukid jõuavad klientideni lähikuudel
  • Sündmusest võtsid osa Portugali president Marcelo Rebelo de Sousa ja teised kõrged poliitikud
  • Marc Llistosella, Mitsubishi Fuso Truck and Bus Corporationi president ja tegevjuht ning Daimler Trucks Asia juht: “Alustades eCanteri tootmist, saab meist esimene globaalne autotootja, kes hakkab seeriaviisiliselt valmistama elektrilist veokit. Käesolevast hetkest alates suudame me vastata suurlinnade aina kasvavale nõudlusele heitmevabade jaotusveokite järele. Meile on laekunud juba esimesed tellimused ning selle veoki ülemaailmne esitlus toimub tänavu septembris maailma ühes legendaarsemas megalinnas New Yorgis. Meie Portugali tehas toodab sõidukeid nii Euroopa kui ka Ameerika tarbeks ning Portugali ja Lissaboni võimudega oleme me veokite testimisel teinud tihedat koostööd alates 2014. aastast.
Fuso news 1 Fuso news 2 Fuso news 3


FUSO – A Daimler Group Brand.
Brošüür
Silberauto
FUSO videovalik