Kasutatud autode tellimine

Veho AS Ülemiste esinduse teeninduskampaania

Sobiva kasutatud sõiduki tellimine ametlikest esindustest üle Euroopa.

Kuigi Vehos on kohapeal lai valik kasutatud sõidukeid, siis saame Teile soovi korral tuua sobiva auto Euroopast. Meie koostööpartnerid on usaldusväärsed ning tellimisprotsess on kiire ja professionaalne.

Võtame arvesse Teie vajadusi ja soove ning muudame kogu tellimis- ja vormistamisprotsessi Teile mugavaks. Meie kliendinõustajad on kogemustega ja oskavad kiirelt leida Teie soovidele vastava sõiduki.

Kui aga soovite ise eelnevalt valikuga tutvuda, siis vaadake Saksamaa ametlikest esindustest saadaolevaid pakkumisi.

Valige välja sobilik sõiduk ja me teeme Teile parima pakkumise, mis sisaldab lahendust võtmed kätte.
Registreerige konsultatsioonile endale sobival moel. Ootame Teid Veho AS esindustes üle Eesti ja pakume ka personaalset videonõustamist Teile sobival ajal.

5 põhjust, miks valida VEHO kasutatud autode tellimisteenus!

1.

VEHO AS kliendinõustajatel on väga pikaajaline koostöökogemus Euroopa kasutatud autosid müüvate ametlike esindustega, nii Mercedes-Benz ametlike esinduste kui ka teiste brändide esindustega.

2.

Leiame Teile sõiduki, millel on usaldusväärne taust ja mille ajalugu on kontrollitav.

3.

Toome Teie sõiduki Euroopast kohale kiirelt ning samal ajal lahendame Teie liisinguküsimused Veho Liisingu abil.

4.

VEHO tellimisteenuse soodsaimad pakkumised saate Veho Liisingu ja Veho Kindlustuse abil.

5.

VEHO tellimisteenuse sõidukitel min. 6-kuud garantiid.*

*Müüja annab sõidukile garantii, mille kestus on minimaalselt kuus kuud alates sõiduki ostjale üleandmisest. Müüja garantii kehtib sõiduki valmistajatehase poolt sõidukile antavatel garantiitingimustel, sealhulgas samade piirangute ja välistustega. Müüja garantii ei laiene lisaks ka neile sõiduki puudustele, millest müüja on ostjat enne müügilepingu sõlmimist teavitanud. Kui ostjaks on tarbija, siis on tal lisaks garantiist tulenevatele õigustele seadusest tulenevad õigused.

Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.
Palun sisestage korrektne informatsioon
Täname, teie soov on saadetud! Võtame teiega ühendust ühe tööpäeva jooksul.