Lisaväärtus

Lisagarantiipakett MobiloVan

MobiloVan on Vito, Citan ja Sprinteri omanikele mõeldud mobiilsusgarantii pakett, mis tagab uue sõiduki kahe esimese kasutusaasta jooksul tasuta autoabi ja mobiilsuslahendused teel juhtuva tehnilise rikke või käivitusprobleemide korral, aga ka üle kahe normtunni kestva garantiiremondi puhul. MobiloVan kehtib eeldusel, et sõidukit on hooldatud õigel ajal ja täpselt valmistajatehase juhiste kohaselt volitatud Mercedes-Benzi töökodades. MobiloVan on rahvusvaheline mobiilsusgarantii pakett, kehtides enamikes Euroopa riikides. Mobilo ja korrosioonivastase garantii tingimuste kohta vaadake lähemalt meie veebilehelt: www.mercedes-benz.ee/mobilovan ja www.mercedes-benz.ee/korrosioonigarantii_
kaubikud.

Service 24h

Kõikidele Mercedes-Benz sõiduki omanikele kehtib ööpäevaringne autoabiteenus Mercedes-Benz Service 24h ehk tehniline abi teel juhtuva rikke korral. Üle Euroopa tagavad selle teenuse kiire toimimise 3500 volitatud Mercedes-Benz töökoda, mis on ühendatud oma asukohamaade tsentraalsete hädaabikeskustega ning sestap tagavad abi kõige kiirema kohalejõudmise. Professionaalne tehniline abi on garanteeritud nii kodu-kui välismaal Teist vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Service 24h teenus on otseselt suunatud kliendi mobiilsuse tagamiseks auto sõiduvõimetuse korral, aidates taastada sõiduki liikumisvõime või liikluskõlbulikkuse nii õnnetuse, tehnilise rikke kui käivitumisprobleemi korral. Uue auto müügigarantii ja Mobilo mobiilsuspaketi kehtivuse ajal on teenus tasuta.

 

2022. aastal tähistab Service24h oma 50. juubelit!