Elektromobiilsuse tähestik. Kõik vajalik A-st kuni S-ni.

Kui kaugele saab elektriga sõita? Kuidas toimub laadimine? Kas valida pistikhübriid või elektriauto? Tutvuge Mercedese elektromobiilsuse tähestikuga ja saage teada kõik kõige olulisem pistikhübriidide ja täiselektriautode kohta.

Mercedes-Benz pakub suurimat pistikhübriidide ja jõudsalt kasvavat elektriautode valikut. Lisaks veel elektrilised tarbesõidukid ja mahtuniversaalid.

Tule tutvuma Veho esindustesse!

Vaata lähemalt
Tule proovisõidule

Vaata elektrisõidu õppevideoid!

Laadimine

Selles õppevideos räägime pistikhübriidide ja täiselektriautode laadimisest. Muuhulgas tuleb juttu sellest, mida pidada silmas laadimisjaama valides ja kui palju kulub aega, et täiselektrilise EQS-i akusse 300 km jagu energiat salvestada.

Miks valida täiselektriauto või pistikhübriid?

Tihtipeale on kõige olulisemad elektriautole ülemineku põhjused vastutustunne ühiskonna ees ja keskkonnateadlikkus. Selles osas räägime, millised argumendid räägivad elektriautode kasuks.

Sõiduulatus ja marsruudi planeerimine

Millised tegurid mõjutavad sõiduulatust? Millega tuleks marsruudi planeerimisel arvestada? Just neile küsimustele leiab vastused allolevast videost.

Mercedes-Benz Wallbox 2.0  
Hind 1642 € (lisandub paigaldamistasu)

Uus Mercedes-Benz Wallbox laeb elektriautosid ja pistikhübriide kiiresti ja mugavalt laadimisvõimsusega kuni 22 kW. Tänu kaugjuhtimisfunktsioone võimaldavale tehnilisele seadistusele saab laadimisprotsesse käivitada ja peatada Mercedes me rakendusega, jälgida laadimisolekut ja kuvada laadimisajalugu. 

Tellimiseks võtke ühendust lähima Veho esindusega.

Kontaktid