Jätkusuutlikkus

Jätkusuutlikkus juhib kõiki meie valikuid

Veho eesmärk on olla autotööstuse jätkusuutliku arengu eestvedaja ning seda eriti keskkonnateadlikkuse osas. Jätkusuutlikkus juhib kõiki meie valikuid. See lähenemine peegeldab ettevõtte omanike mõtteviisi ja vastutustundliku ettevõtluse filosoofiat: anda ettevõte edasi tulevastele põlvkondadele paremana ja jätkusuutlikumana kui kunagi varem.


Jätkusuutlik liikuvus

Jätkusuutlik liikuvus on olnud Veho eesmärk juba pikka aega. Veho on pereettevõte, mille tegevust suunab põlvkondadeülene mõtteviis: jätta nii ettevõte kui ka meie planeet paremas seisundis kui me need pärisime.

Meie jätkusuutlikkuse olulisi mõõdikuid (KPI-d) – sealhulgas konkreetseid eesmärke ja nende eesmärkide saavutamiseks vajalikke meetmeid – on üksikasjalikumalt kirjeldatud meie jätkusuutlikkuse aruandes.

Jätkusuutlikkuse aruanne


Süsinikneutraalsus aastaks 2025

Veho Group on seadnud eesmärgiks saavutada oma tegevustes kliimaneutraalsus aastaks 2025.

Oleme välja töötanud plaani, kuidas jõuda enda tegevustes süsinikuneutraalsuse eesmärgini, ning see sisaldab järgmisi meetmeid:

  • • Kasutame oma hoonete juures 100% taastuvenergiat.
  • • 2024. aasta lõpuks on enamik töö- ja demosõidukitest täiselektrilised või pistikhübriidid.
  • • Diiselkütustel põhinevate kommertssõidukite üleminek taastuvdiiselkütusele.

Jätkusuutlikud tooted ja teenused

Vajame jätkusuutlikku muutust ja selle poole püüdleme koos oma partneritega Mercedes-Benz ja Daimler Truck. Veho jaoks tähendab jätkusuutlik muutus eelkõige heitmevaba liikuvust. Tänu Mercedes-Benzi ja Daimler Trucki mitmekülgsele elektri- ja hübriidsõidukite valikule oleme võimelised pakkuma oma klientide liikuvusvajadustele esmaklassilisi jätkusuutlikke lahendusi.

Jätkusuutlikkus Mercedes-Benz’is
Jätkusuutlikkus Daimler Truckis