Setra

Täiuslik. Esteetiline. Kirglik. Setra seab bussitranspordis uued standardid.
Pakume teile professionaalset ostunõustamist ning kvaliteetset järelteenindust, mida vajate oma sõidukipargi pikaajaliselt tõhusalt tööshoidmiseks.

Ostu-müügijuht
Paavo Uljas
paavo.uljas@veho.ee
+372 5332 5800

Lisainfo Setra busside kohta

Setra bussid

TopClass
Setra TopClass bussid tõlgendavad ruumi ja luksust täiesti uuel, kaasaegsel viisil. Need ühendavad muljetavaldava elegantsi, ohutuse, kulutõhususe ja ühenduvuse mitmel tasandil. Oma mitmekülgse kontseptsiooniga on need ideaalsed nii luksuslike seiklusreiside kui ka pikamaa marsruutide jaoks. Ükskõik, kas eesmärgiks on maksimaalne efektiivsus või ülim reisimugavus – TopClassi bussid kohanduvad ideaalselt.

TopClass 500 HDH mudelid

TopClass S 531 DT mudel

ComfortClass
Oma kompromissitu mugavuse, laia varustuse valiku ja eksimatult lummava disainiga on Setra ComfortClass võtnud juhtiva positsiooni bussitranspordis. Selle populaarsus ei põhine mitte ainult sõidumugavusel, vaid ka eeskujulikul ohutusel ja säästlikkusel. ComfortClass bussid on kasumlikud tänu oma ökonoomsusele ja mõistlikele hoolduskuludele, unustamata head edasimüügiväärtust.

ComfortClass 500 HD mudelid

MultiClass
Setra MultiClass bussid tagavad ökonoomse ja tõhusa transpordilahenduse nii linnaliikluses kui linnade vahelises transpordis. Need on liikluses usaldusväärsed ja säästlikud ning reisijatele mugavad ja ohutud. Madal sissepääs tagab kõikidele reisijatele mugava ja turvalise sisenemise ning väljumise. MultiClass bussid avaldavad lisaks muljet oma hea hinna ja kvaliteedi suhte ning madalate hoolduskuludega.

MultiClass 400 LE mudelid