Veho eesmärgiks on pakkuda oma klientidele mugavaid lahendusi ja professionaalset abi kõikides sõidukeid puudutavates küsimustes. Veho AS sortimenti kuuluvatele sõidukitele pakume margiteenindust pea kõikides Eesti suuremates linnades ning meie esindustest leiate kõige kaasaegseima tehnoloogia ning sisseseade Teie sõiduki remondi- ja hooldustöödeks.

Meie hindame Teie aega, seetõttu pakume Teile teeninduse külastuse korral soodsa hinnaga rendiautot, et igapäevatoimetused saaksid tehtud ka sõiduki teenindusajal. Saate Interneti kaudu broneerida sobiva aja oma sõiduki korraliseks hoolduseks.

Mercedes me Service’i rakendus


Teie digitaalne abi kõikides olulistes hooldustes. Mercedes me Service’i rakendus on teie digitaalne abiline kõiges, mis puudutab teenindust, ning toob teieni just teie sõidukile sobivad personaalsed teenused ja pakkumised.

*Registreeritud Mercedes me portaali kasutajana toimib teenindusaja broneerimine vaid 4 klikiga.

Kõik Teie sõidukit hooldavad töötajad – lukksepad, diagnostikud ja teeninduse kliendinõustajad läbivad pidevalt sõidukite tootjate poolt kehtestatud sertifitseerimiskoolitusi, mis tagab kõikide mudelite eripära ning uusimate tehnoloogiate ja tehniliste lahenduste tundmise. Samuti on püsikliendil võimalus valida endale nn isiklik autotohter personaalse kliendinõustaja näol, kes on pideval kursis Teie sõiduki vajadustega.

Uksest ukseni teenus Mercedes-EQ mudelitele


Uksest ukseni teenus Mercedes-EQ mudelitele lihtsustab Teie elu. Toome Teie auto kodust või kontorist Veho esindusse korralisse hooldusesse ning pärast toimetame hooldatud auto kokkulepitud kohta tagasi. Teenus on Teile jaoks üks kord aastas tasuta.

Broneeri teeninduse aeg
Esinduste kontaktid

Meeldivate kohtumisteni!