Õnnetusjuhtumi- ja rikkeabi

Mercedes-Benz Service24h

2022. aastal tähistab Service24h oma 50. juubelit!

Veho AS Ülemiste esinduse teeninduskampaania

Kõikidele Mercedes-Benz sõiduki omanikele kehtib ööpäevaringne autoabiteenus Mercedes-Benz Service 24h ehk tehniline abi teel juhtuva rikke korral. Üle Euroopa tagavad selle teenuse kiire toimimise 3500 volitatud Mercedes-Benz töökoda, mis on ühendatud oma asukohamaade tsentraalsete hädaabikeskustega ning sestap tagavad abi kõige kiirema kohalejõudmise. Professionaalne tehniline abi on garanteeritud nii kodu-kui välismaal Teist vaid ühe telefonikõne kaugusel.

Service 24h teenus on otseselt suunatud kliendi mobiilsuse tagamiseks auto sõiduvõimetuse korral, aidates taastada sõiduki liikumisvõime või liikluskõlbulikkuse nii õnnetuse, tehnilise rikke kui käivitumisprobleemi korral. Uue auto müügigarantii ja Mobilo mobiilsuspaketi kehtivuse ajal on teenus tasuta.

Lisainfo Service24h kohta

Mercedes-Benz Mobilo

Mercedes-Benz Mobilo mobiilsusgarantii tagab teie mobiilsuse ka siis, kui teie Mercedes-Benzi sõiduk enam edasi sõita ei saa. Tehniliste rikete, väikeste õnnetuste (näiteks võtmete kaotus), õnnetusjuhtumite ja vandalismi korral saate peaaegu üle kogu Euroopa kiiret ja usaldusväärset kohapealset abi – tasuta ja ööpäevaringselt.

Mobiilsusgarantii Mobilo on iga Mercedes-Benzi sõiduki varustuses ja seda uuendatakse tasuta pärast igat Mercedes-Benzi volitatud töökojas teostatud korralist hooldust – ja nii kuni 30 aastat.

Lisainfo Mobilo kohta
Lisainfo MobiloVan kohta