Teeninduse broneerimine

Hooldus A

Regulaarne kontroll sisaldab Teie Mercedese põhjalikku ülevaatust, et saaksite muretult teel olla.

Väike hooldus - hooldus A - sisaldab vedelike tasemete ja valgustite kontrollimist ning õlivahetust. Õli-, tolmu- ja kombifilter vahetatakse uute Mercedes-Benzi originaalosade vastu. Milliseid läbisõidust sõltuvaid kuluvosade töid tuleb Teie sõiduki juures teha, räägib Teiega läbi kliendinõustaja.

Hooldus B

Detailne kontroll: korralise hoolduse käigus kontrollime Teie Mercedest pisimate detailideni, et saaksite muretult teel olla.

Korralise B hoolduse käigus kontrollitakse lisaks A hoolduse töödele ka pidurite, kõigi mootoriruumis nähtavate osade ning sõiduki põhjaaluse seisukorda. Õli-, tolmu- ja kombifilter vahetatakse uute Mercedes-Benzi originaalosade vastu. Milliseid läbisõidust sõltuvaid kuluvosade töid tuleb Teie sõiduki juures teostada, räägib Teiega läbi kliendinõustaja.

Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks.
Veho AS esindused muutuvad alates 01.09.23 sularahavabaks. Kõikides Veho esindustes jääb võimalus tasuda arve kohapeal kaardimaksena või ülekandena, vastavalt kliendilepingus kokku lepitud maksetingimusele.
* Uksest-ukseni teenus Mercedes-EQ täiselektrilistele mudelitele. Toome Teie auto kodust või kontorist Veho esindusse korralisse hooldusesse ning pärast toimetame hooldatud auto kokkulepitud kohta tagasi. Teenus on Teie jaoks üks kord aastas tasuta.
Kirja saatmine ebaõnnestus!
Täname, Teie soov on edukalt edastatud.