Eesti MercedesTrophy golfiturniir

MercedesTrophy on eksklusiivne kutsetega golfiturniiride sari, mida korraldatakse üle Maailma Mercedes-Benzi omanikele. Igal aastal osaleb MercedesTrophyl üle 60 000 mängija enam kui 60 riigist. Golf ja Mercedes-Benz loovad väga tugeva seose, mis kajastub brändi filosoofias – vastutus, vaimustus ja täiuslikkus.

Eesti MercedesTrophy golfiturniir leiab aset 21.06 Pärnu Bay Golf Linksis. Eestis toimuv üritus on osa MercedesTrophy võistlussarjast, mille võitja saab kutse 24. augustil 2023 Soomes Sarfvik Golfis mängitavale regiooni finaalile. Regiooni finaali õnnelikud võitjad saavad kutse mängida MercedesTrophyl maailmafinaalis, mis toimub septembris-oktoobris Stuttgardis, Mercedes-Benzi sünnikohas.

Golfiturniiri lõpetame üheskoos Eagle restoranis õhtusöögiga, mille saateks esineb Tanel Padar. Täpsem info Eesti MercedesTrophy programmi ja võistlustingimuste kohta saadetakse Teile aegsasti enne turniiri. MercedesTrophy golfiturniir on osalemistasuta. Osalemissoovist palume teada anda hiljemalt 14.05.

Võistlusele on oodatud kuni 72 mängijat. Kohtade arv on piiratud, mistõttu palume Teil ennast aegsasti registreerida alloleval vormil.

Registreerumine lõppenud!!

Ootame Teid Eesti MercedesTrophy 2023 golfiturniirile.

Lugupidamisega,

Veho