Eesti MercedesTrophy golfiturniir

MercedesTrophy on eksklusiivne kutsetega golfiturniiride sari, mida korraldatakse üle Maailma Mercedes-Benzi omanikele. Igal aastal osaleb MercedesTrophyl üle 60 000 mängija enam kui 60 riigist. Golf ja Mercedes-Benz loovad väga tugeva seose, mis kajastub brändi filosoofias – vastutus, vaimustus ja täiuslikkus.

Eesti MercedesTrophy golfiturniir leiab aset 19.06 Pärnu Bay Golf Linksis. Eestis toimuv üritus on osa MercedesTrophy võistlussarjast, mille võitja saab kutse regiooni finaali Soomes. Regiooni finaali õnnelikud võitjad saavad kutse mängida MercedesTrophyl maailmafinaalis, mis toimub 29.09 – 03.10.2024 Der Öschberghofi golfikeskuses Saksamaal.

Golfiturniiri lõpetame üheskoos Eagle restoranis õhtusöögiga, mille saateks esineb Koit Toome. Täpsem info Eesti MercedesTrophy programmi ja võistlustingimuste kohta saadetakse Teile aegsasti enne turniiri.

MercedesTrophy golfiturniir on osalemistasuta ning kohtade arv on piiratud. Registreeruda saavad vaid kutsutud isikud ja palume kutset mitte edasi saata. Palun registreerige ennast võistlusele allpool oleva vormi kaudu.

Täname, et olete registreerunud. Täpsema info võistluste kohta saadame Teile e-mailiga.

Kas soovite tulla õhtusöögile kaaslasega?

Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.

Tekkis probleem andmete saatmisel

Selline e-mail on juba registreeritud