Täiselektrilise Mercedese EQE SUV mudeli esitlus Järve salongis

Meil on hea meel kutsuda Teid uue täiselektrilise Mercedese EQE SUV mudeli esitlusele Veho Järve esindusse.

Esitlus toimub 11.07.2023 ja meil on rõõm teatada, et päeva jooksul viime läbi kolm erinevat esitlust, et pakkuda Teile võimalust leida endale sobivaim aeg. Esitlused algavad järgnevalt: kl 11:00, kl 14:00 ja kl 16:00.

Iga esitlus kestab umbes tund aega ning selle ajal jagame põhjalikku teavet uue Mercedes Benz EQE SUV mudeli kohta. Lisaks saate nautida maitsvaid suupisteid ning me pakume Teile ka võimalust minna autoga kohe proovisõidule, et kogeda selle tipptasemel elektriauto sõiduelamust.

Palume Teil registreeruda ja teatada meile, millisele esitlusele sa soovite tulla. Valige endale sobiv esitluse kellaeg registreerudes allpool oleval vormil. Palun märkige ka, kas soovite proovisõidule minna, et saaksime selleks sobivalt ette valmistuda.

Oleme põnevil selle võimaluse üle näidata Teile uut täiselektrilist Mercedes Benz EQE SUV mudelit ning jagada Teiega kõiki selle muljetavaldavaid omadusi.

Kui Teil tekib küsimusi, siis võtke meiega julgelt ühendust. Ootame Teie osalemist meie esitlusel ning koos saame avastada tuleviku elektrisõidu võlusid.

Andmed edukalt saadetud.

Sellesse vormi sisestatud andmeid töödeldakse, salvestatakse ja kasutatakse vastavalt meie Privaatsuspoliitikas seatud tingimustele. Isikuandmete andmine on vabatahtlik ja vajalik proovisõidu broneerimiseks, läbiviimiseks ning järeltegevuseks, kohtumise kokkuleppimiseks, hinnapakkumise või brošüüri esitamiseks. Alljärgnevas loetelus märke tegemisega nõustute oma Isikuandmete töötlemisega eelnevalt loetelus toodud eesmärkidel. Teil on õigus igal ajal nõusolek tagasi võtta, esitades sellekohase taotluse ettevõtte kontaktisikule e-posti aadressil klienditeenindus@veho.ee või Veho AS esindustes. Nõusoleku tagasivõtmine ei mõjuta enne nõusoleku tagasivõtmist toimunud Isikuandmete töötlemise seaduslikkust.

Tekkis probleem andmete saatmisel