Veho AS alustas koostööd Eesti Kardiliiduga

Veho AS alustas koostööd Eesti Kardiliiduga toetades Olerex toob Talendid Rajale 2023 võistlussarja. Noorte talentide võistlussari koosneb neljast osavõistlusest, mis leiavad aset Aravetel, Käinas, Langel ja Audrus.

Eesti Kardiliidu juhatuse liige Priit Karjus sõnas: „Meil on hea meel, et Veho paneb Olerex toob Talendid Rajale 2023 10. hooajale õla alla. Kui Eesti Kardiliit seisab juba 30 aastat Eesti kardispordi ja seeläbi kogu Eesti autospordi arengu eest, siis Veho soov on anda hoogu just rohujuure tasandil. Seega oli ühise keele leidmine talendisarja juures lihtne. Talendid rajale võistlussari viiakse läbi nelja-etapilisena, mille avapauk saab alguse juba tuleval nädalavahetusel 22. aprillil Aravete kardirajal“.

Veho AS juhatuse esimees Keijo Kaasik: „Hindame vastutustundliku ettevõttena kõrgelt tegevusi kus noortele pakutakse nutitelefoni ja tubase tegevuse kõrvale alternatiive aktiivseks tegevuseks ning sportimise rõõmuks. Seda suurem on hea meel, et Talendid Rajale 2023 programm on jõudmas koostööni koolidega.  Tutvustatakse tehnikaspordi võimalusi laiemalt pakkudes adrenaliinirohke ja samas taskukohase võimalusena end võistlusolukorras proovile panna.  Kardispordist saab aga kõik alguse ja meil on hea meel Eesti tulevikutähtedele hoogu juurde anda. Mercedes-Benzi teatakse ja tuntakse üle maailma kui autotööstuse ühte juhtivat brändi, kuid mitte vähem tähtsam ei ole olnud Mercedes-Benz’i roll ka autospordis. Selle kõige ehedama näitena võib välja tuua Lewis Hamiltoni 7 maailmameistritiitlit Vormel 1 sarjas, mis kõik on võidetud Mercedesega.“

Talendid Rajale on 2013. aastast Eesti Kardiliidu korraldatav laste hobikardisari. Sari on mõeldud lastele spordis esimeste sammude tegemiseks. Võidusõiduvarustust ega karti võistleja omama ei pea, kõik vajalik sisaldub osavõtutasus ning osalejatele tagatakse võistluspaigas kohapeal n.n. “käed-taskus” formaat. See ongi üks põhjuseid, miks Talendid Rajale sedavõrd populaarseks on saanud. Sarjast on sirgunud, muuseas, mitmed kardispordi Eesti meistrid. 

Olerex toob Talendid Rajale sarjas saavad osaleda kuni 12-aastased poisid-tüdrukud, kel puudub varasem märkimisväärne auto- või kardispordi kogemus. Sari on suurepärane võimalus kogeda lihtsaimal võimalikul moel, mida tehnikasport endast kujutab. Lisaks saadavale võistluskogemusele annab sari lihtsasti aimdust, et kas see spordiala üldse sobida võiks.

Veho on Soome autondusettevõte, mis tegutseb lisaks koduturule ka Rootsis ning kõikides Baltimaades. Ettevõtte loodi juba 1939. aastal ning see hakkas tegelema Mercedes-Benz kaubamärgi esindamisega Soome turul. Mercedes-Benzi kaubamärk oli ja on praegugi Veho põhifookuses.

Vehol on Eestis 7 esindust, mis asuvad Tallinnas, Maardus, Tartus, Pärnus ja Rakveres.

Rajal näeme!