Veho AS jätkab koostööd Golfi Liiduga aastal 2023

Möödunud aastal alustas Veho AS koostööd Eesti Golfi Liiduga. Partnerluse raames anti Golfi Liidule üle ruumikas, 7-kohaline mahtuniversaal Mercedes-Benz V-klass, millega on sportlastel mugav võistlustele liigelda.

Eesti Golfi Liidu juhatuse liige Kristo Raudam: „Koostöö Vehoga on sujunud suurepäraselt. Meie kasutusse antud V-klass on mugav ja ruumikas mahtuniversaal, mis on ennast igati õigustanud. Suveperioodil on Eesti Golfi Liidu võistluste korraldamisel palju pikkasid sõite, kus V-klassi head omadused kenasti esile tulevad. Lisaks sellele on auto sõidutanud edukalt ka Eesti koondise liikmeid. Ka täna siia pidulikule üleandmisele tuli kaasa 5-kordne individuaalne Eesti meister Carl Hellat, kes siit samast Järvelt võtab suuna Poola poole, kus võtab osa Nordic League kolmel järjestikusel võistlustel.  

Veho AS juhatuse esimees Keijo Kaasik lisas: „Meil on hea meel jätkata Eesti Golfi Liiduga koostööd ka käesoleval aastal. Golfi Liidu kasutusse antud Mercedes-Benz V-klassi mahtuniversaal on õigustanud ennast tublisti. See on mugavalt ja turvaliselt sõidutanud Eesti koondist võistlustele olles seeläbi abiks heade tulemuste koju toomisel. Golfi nõuab head keskendumisvõimet, mille üheks eelduseks on see, et mängija oleks hästi välja puhanud. Mercedes-Benz autodega on golfiklubisse sõitmine lõõgastav ja nauditav kogemus – aitab kindlasti kaasa et, löögid oleksid rajal paigas.“

MTÜ Eesti Golfi Liit on Eesti golfi katuseorganisatsioon, mis ühendab Eesti golfiklubisid ja harrastajaid. Golfiliidu eesmärgiks on edendada ja koordineerida golfi igakülgset arengut Eestis, koondada ja esindada oma liikmete huve avalikkuse ees ning suhetes teiste Eesti ja rahvusvaheliste (spordi-) organisatsioonidega.

Tutvu Mercedes-Benz V-klassi valikuga siin