Veho toetab Eesti iluuisutajaid EM-ile sõitmiseks Mercedes-Benz V-klassiga

Mercedes-Benzi müügi- ja teenindusettevõte Veho AS annab kahele silmapaistvale iluuisutajale Aleksandr Selevkole ja Mihhail Selevkole Kaunases toimuvatele Euroopa Meistrivõistlustele sõitmiseks Mercedes-Benz V-klassi mahtuniversaali, toetades vendade esmakordset võimalust uisutada meeste üksiksõidul ühisel tiitlivõistlusel. Selevkod võistlevad Kaunases 10. – 14. jaanuaril.

„Oleme väga elevil, et saame esineda meistrivõistlustel seekord koos, see annab kindlustunnet juurde ning meie eesmärk on esitada oma kavad puhtalt, et saada kohtunikelt kõrged punktid,“ kommenteeris Aleksandr Selevko. „Veho poolt Kaunasesse sõiduks antud Mercedes-Benz on vapustavalt mugav ja mahutab kogu meie meeskonna ära. Oleme koostöö eest väga tänulikud.“ 

„Veho on pühendunud toetama andekaid Eesti sportlaseid ning eelkõige soovime tagada Aleksandrile ja Mihhailile turvalise ja kaasaegse transpordi, et sportlased koos saatjaskonnaga saaksid muretult ja kõikide mugavustega võistlustele jõuda ning loodetavasti heade tulemustega tagasi koju naasta. Hoiame andekatele vendadele pöialt ning soovime neile edukat võistlemist!“ ütles Veho kaubikute valdkonna juht Danel Hein.

Aleksandri ja Mihhaili sõiduvahend EM-ile on Mercedes-Benz V-klassi luksuslik mahtuniversaal, mis mahutab autosse kuni 8 inimest. Auto on varustatud istmete kiirkinnituste süsteemiga, võimaldades neid liigutada või eemaldada vastavalt vajadusele, ning EASY-PACK tagaluuk teeb varustuse peale- ja mahalaadimise eriti lihtsaks. Juhiabisüsteemide pakett muudab sõitmise intelligentsete süsteemide abil ohutumaks, samas kui parkimisassistent koos 360° kaameraga hõlbustab ka manööverdamist. Aleksandr Selevko (22) on kahekordne ISU juunioride maailmameistrivõistluste pronksmedalist, 2019. aasta Nordics Open´i pronksmedalist ning kolmekordne Eesti meister (2020–22). Selevko on jõudnud finaali juunioride maailmameistrivõistlustel, Euroopa Meistrivõistlustel ja Maailmameistrivõistlustel ning esindanud Eestit uhkelt 2022. aasta taliolümpial. Tema noorem vend Mihhail (21) on 2019. aasta Tallinn Trophy meister, 2022. aasta Challenge Cup’i hõbemedalist ja kolmekordne Eesti meister (2019, 2023-24).